Dirkzwager Partner in kennis
323 keer gelezen

Schade door uitval van uw werknemer (loonschade en re-integratiekosten): kunt u dat verhalen op de aansprakelijke partij? Hoe zit het ook al weer?

door REDACTIE DIRKZWAGER PARTNER IN KENNIS 26-08-2014 bron: Dirkzwager Partner in kennis Indien uw werknemer door een ongeval niet meer kan werken, dan kan dat voor u als werkgever tot een flinke schadepost leiden. Zo bent u bij ziekte van uw werknemer op grond van artikel 7:629 BW verplicht om voor een periode van twee jaar het loon van uw zieke werknemer door te betalen, terwijl daar [...] » Ga naar blogsite

Van dezelfde auteur



Van hetzelfde type organisatie